--40 % SKYN® Excitation 50ks

Novinka! Kondómy SKYN navrhnuté pre maximálnu stimuláciu.

Kondómy SKYN Excitation majú výstupky vo vlnovej štruktúre na povrchu a sú lubrikované chladivým lubrikačným gélom s vôňou mentolu pre maximálnu stimuláciu oboch partnerov.

Kondómy SKYN® sú navrhnuté pre prirodzený pocit pri milovaní. Obľúbené medzi zákazníkmi vďaka poskytnutiu skvelého pocitu akoby ste kondóm ani nemali.  Sú vyrobené z polyizoprénu, vďaka čomu sú mäkkšie a pružnejšie ako latexové kondómy.  Zároveň sú vhodné pre osoby citlivé alebo alergické na latex! Kombinujú silu a ochranu latexového kondómu s príjemnejším pocitom a bezpečnosťou aj pre ľudí citlivých na latex.

Kondómy SKYN® sú vyrábané spoločnosťou Ansell, ktorá vyrába kondómy pod značkami Mates, Manix, Lifestyles, SKYN® a ďalšími. Obrázok je ilustračný, skladom máme rôzne značky tohoto výrobcu. Vždy však dostanete originálnu kvalitu kondómov SKYN® bez kompromisov.

Rozmery
Dĺžka 180 mm
Šírka kondómu 53 mm
Ďalšie informácie
Farba Priehľadná
Materiál Polyizoprén
Povrch S výstupkami

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

SKYN® Excitation 50ks

  • Výrobca: Ansell/Mates
  • Kód produktu: SKYN® Excitation 50ks
  • Dostupnosť: Skladom
  • 36,99€
  • 51,90€