Doprava a ceny

Spôsob doručenia

Všetky zásielky sú balené v špeciálnych krabičkách a v nepriehľadných bezpečnostných bublinkových obálkach. Nie sú označené názvom ani logom e-shopu. Je zaručená 100% diskrétnosť.

Tovar Vám doručíme do ktorejkoľvek časti Slovenskej Republiky už do jedného dňa. Stačí si objednať v pracovný deň do 14:00 (alebo do 9:00 pri Zásielkovni) a nasledujúci pracovný deň máte tovar doma. V diskrétnom bezpečnom obale a bez akéhokoľvek loga.

Ceny doručenia

  Expres na poštu alebo BalíkoBOXKuriér - SPS Expres kuriér - Slovenská pošta Zásielkovňa
Cena pre objednávky do 25€ 1,99€ 2,69€ 2,69€ 1,99€
Cena pre objednávky nad 25€ ZDARMA! ZDARMA! ZDARMA! ZDARMA!
Poplatok za dobierku 0,69€ 0,99€ 0,69€ 0,99€

 

Osobný odber na pošte (Expresná zásielka na poštu)

Zásielka mi nebude doručená na adresu, do schránky nedostanem oznámenie, nikto nevie, že som si niečo objednal/a. Informáciu o zásielke dostanem cez SMS a e-mail, diskrétne zabalenú zásielku si prevezmem na pošte, ktorá mi vyhovuje (napríklad po ceste do práce alebo v obchodnom centre). Doručenie na poštu hneď nasledujúci deň ráno, pri objednávke nad 25€ zdarma.

BalíkoBOX

Zásielka bude diskrétne zabalená a doručená nasledujúci pracovný deň do vybraného BalíkoBOXu. Oznámenie a kód pre vyzdvihnutie zásielky dostanem cez SMS. BalíkoBOX je automatizovaný, takže zásielku môžem vyzdvihnúť 24 hodín denne a 7 dní v týždni a nemusím čakať v rade na pošte. Ak chcem za objednávku zaplatiť pri prevzatí (dobierka), v BalíkoBOXe je možné platiť len platobnou kartou. Zoznam dostupných BalíkoBOXov. Doručenie do BalíkoBOXu je zdarma pre objednávky nad 25€.

Kuriér Slovak Parcel Service

Doručenie diskrétne zabalenej zásielky nasledujúci pracovný deň kuriérom až na adresu. Pre objednávky nad 25€ zdarma.

Expres kuriér (Slovenská pošta)

Doručenie diskrétne zabalenej zásielky nasledujúci pracovný deň kuriérom až na adresu. Pre objednávky nad 25€ zdarma.

Zásielkovňa

Zásielka bude doručená do miesta, ktoré si vyberiete. Ak objednávku vytvoríte do 10:00, odošleme ju ešte v rovnaký deň. Doručenie zvyčajne už nasledujúci pracovný deň, výnimočne 2 pracovné dni. Informáciu o zásielke dostanete cez SMS a e-mail. Pre objednávky nad 25€ zdarma.


Dĺžka doručenia

Pokiaľ sa tovar nachádza na sklade (všetok tovar, ktorý si môžete objednať, máme skladom), zásielky odosielame ihneď po prijatí objednávky (v prípade platby prevodom v deň pripísania platby na náš bankový účet).

O odoslaní zásielky budete informovaný prostredníctvom e-mailu. Odoslané zásielky bývajú v zásade doručené hneď nasledujúci pracovný deň.


Bankové spojenie

Banka:  Fio banka
Číslo účtu:  2500774976
Kód banky:  8330
IBAN SK2583300000002500774976
BIC kód/SWIFT FIOZSKBAXXX
Variabilný symbol: ČÍSLO OBJEDNÁVKY (uvidíte po potvrdení vašej objednávky)
Správa pre príjemcu: Vaše celé meno

Pri transakciách prosím vždy uvádzajte Váš variabilný symbol a popis transakcie, aby sme vedeli rýchlo identifikovať Vašu platbu. V prípade nevyplnenia informácií sa môže doba odoslania predĺžiť o dobu potrebnú na dohľadanie platby.

Tovar bude odoslaný po prijatí platby.