-43 % Fifty Shades of Grey Keep Still - Bondážna sada

Objavte nový štýl hrátok s touto jedinečnou sadou Päťdesiat odtieňov sivej, ktorá umožňuje držať putá členkov a zápästí vertikálne či horizontálne.

Nový luxusný zádržný systém inšpirovaný knihou Päťdesiat odtieňov sivej.

"Som nahá a spútaná na veľkej posteli." Ana Steele

Zraniteľnosť alebo roztiahnutá expozícia? Voľba je na dominantnom milovníkovi, ktorý určuje usporiadanie pút pre maximálne vzrušenie. Univerzálny zadržiavací systém umožňuje veľa pozícií. Zdvojnásobte zábavu zadržaním milovaného na bruchu.

Kvalitné putá so saténovým povrchom a imitáciou kožušiny na vnútornej strane pre komfortný zážitok. Zapínanie na suchý zips je jednoduché na zabezpečenie pre partnera, ale poskytuje aj účinný zádržný nástroj pre používateľov.

Bondážny systém je ľahko nastaviteľný a nevyžaduje žiadne nástroje pre montáž, iba manželskú posteľ akejkoľvek veľkosti. Umiestnite čiene popruhy diagonálne na vrch vášho matraca s putami do každého rohu. Stiahnite tenšie sivé popruhy okolo vrchu a spodku vášho matraca tak, aby kovové krúžky ostali na vrchu. Popruhy utiahnite cez kovové krúžky a sada je pripravená.

Oficiálny licencovaný produktu Fifty Shades of Grey schválený autorkou E. L. James. Súčasťou balenia je aj značková maska na oči a závesná ceduľka na dvere.

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

Fifty Shades of Grey Keep Still - Bondážna sada

  • 79,99€
  • 45,90€