-50 % Dočasne vypredané Lovely Lovers BeMine Destiny Pheromone Parfum Man 2ml

Pánsky parfém pre zvýšenie príťažlivosti. Obsahuje koncentráciu až 20% vonných zložiek navrhnutých pre zaujatie (tzv. feromónov pre mužov).

Zloženie I-L-Molecules

Unikátne zloženie navrhnuté vo Francúzsku pre sériu parfémov BeMine. Výrobca využíva bohaté skúsenosti s parfémami rôznych druhov, aby dosiahol vôňu s čo najväčším dopadom. Parfém bol navrhnutý aby vhodne doplnil prirodzenú mužskú vôňu na vytvorenie jedinečného celku.

Vôňa BeMine Destiny je kombináciou silných tónov kože, dreva a dymu, prepletanou vôňou sladkého pomaranča a afrodiziakálnych kvetín.

Koncentrácia 20% a kvalita použitých ingrediencií vám umožnia vytvoriť okolo seba auru mužnosti a energie.

Parfémy BeMine obdržali viacero ocenení vo Francúzsku a populárny časopis Men's Health nominoval BeMine Destiny ako produkt roka 2020!

BeMine Destiny je klasifikovaný ako parfém (nie toaletná voda) vďaka koncentrácii vonných zložiek a hodinám stability vône. Kde lacnejšie produkty strácajú na sile, Destiny dosahuje svoj vrchol.

Ako najlepšie využiť parfém Destiny?

Koncentrácia 20% znamená, že stačí aplikovať pár strieknutí, najlepšie v okolí krku, na zápästie alebo v okolí lakťov. Pre najvyššiu účinnosť odporúčame aplikovať na čerstvo umytú, suchú pokožku. Testy ukázali, že trvanie účinku parfému je aspoň 8 hodín od aplikácie.

Skladovanie

Neodporúčame skladovať parfém v kúpeľni (kvôli častým zmenám teploty a vlhkosti v miestnosti). Najlepšie miesto je zavretá skrinka, napríklad v šatníku.

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

Lovely Lovers BeMine Destiny Pheromone Parfum Man 2ml

  • Výrobca: Lovely Lovers
  • Kód produktu: BeMine Destiny Pheromone Parfum Man 2ml
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • 10,90€
  • 5,49€