-24 % Shunga Dragon Cream 60ml

Dračí krém pre mužov aj ženy, ktorý si pre svoje účinky svoj názov plne zasluhuje. Obsahuje veľké množstvo koncentrovaných afrodiziakálnych látok, ktoré spôsobujú dráždivé pocity plynúce zo striedania tepla a zimy. Aplikácia krému ďalej vyvoláva kamennú erekciu, výrazne zvyšuje sexuálnu chuť, energiu a podporuje orgazmus.

Účinky sú tak silné, že po ejakulácii možno takmer okamžite pokračovať, s rovnakou sexuálnou chuťou a erekciou ako pred stykom. Odporúčame vzájomnú aplikáciu, počas milostnej predohry.

Určené pre: mužov, ženy, pár

Účinok: priebežné striedanie pocitov tepla a zimy, podpora erekcie, predĺženie pohlavného styku, podpora a umocnenie orgazmu, zvýšenie sexuálnej túžby a energie. Sila a rôznorodosť účinkov môže byť pre každého individuálna.

Aplikácia: Odporúčame vzájomnú aplikáciu počas milostnej predohry.Menšie množstvo krému vmasírujte na celý penis vrátane žaluďa. U žien aplikujte na klitoris a okolie pošvového vchodu. Prvé účinky sa dostavia v priebehu jednej minúty.

Hlavné účinné látky: Krpčiarka, L-arginín, Maca, Tribulus, Capsicum, Vanillyl butyl éter, Svetlica farbiarska, extrakty z olejov Avokáda, sézamu a hroznového vína

Krém nie je vhodný pre tehotné ženy a ľudí s genitálnym herpesom.

Objem: 60 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Shunga Dragon Cream 60ml

  • Výrobca: Shunga
  • Kód produktu: Dragon Cream 60ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 32,99€
  • 24,99€