Novinka -36 % Bathmate Hydro 7 Clear

Skvelá voľba ak práve začínate so zväčšovaním penisu. Hydro 7 je rokmi overená pumpa, ktorá prináša zväčšenia dĺžky a hrúbky penisu a zároveň zlepšuje tvrdosť erekcie. Príjemný a účinný spôsob ako dosiahnuť skutočné výsledky.

Pri pravidelnom používaní budete pozorovať zlepšenie v kvalite erekcie a veľkosti penisu. Vo väčšine prípadov sú vysledky viditeľné približne po mesiaci každodenného používania.

Hydro 7 je pumpa navrhnutá pre dĺžky penisov od 12,7 cm do 17,7 cm. Ak potrebujete väčšiu pumpu, pozrite sa na modely Hydromax.

Táto pumpa na penis bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2006 ako Bathmate Hercules. Pumpa priniesla lepšie výsledky ako iné pumpy na trhu a bola jedinečná použitím vo vode.

Odvtedy firma Bathmate rozšírila svoju ponuku aj o väčšie pumpy Hydromax pre ešte lepšie výsledky. Hydro 7 však stále ostáva výbornou voľbou ako začať vašu cestu k zväčšeniu penisu pri relatívne nízkej cene a pohodlnosti používania.

Pumpy na penis Bathmate sú na trhu už viac ako 10 rokov a priniesli výsledky už pre viac ako 1 milión ľudí na svete. Jednoduché a pohodlné použitie vo vani alebo v sprche ďalej prispieva k obľúbenosti tejto pomôcky.

Použitie:

Sadnite si do vane a ponorte Bathmate do vody až kým sa úplne nenaplní vodou. Pod vodou vložte penis do pumpy, a opakovane zatlačte Bathmate smerom k panve až sa vytvorí vákuum. Prebytočná voda odtečie cez ventil vo vrchnej časti pumpy.

Každých 4-5 minút skúste opäť odčerpať prebytočnú vodu, keďže váš penis sa bude rozširovať. Ak máte pocit, že je tlak príliš vysoký, ľahkým zatlačením na ventil tlak uvoľníte.

Po 15 minútach uvoľnite tlak úplne a vytiahnite penis z pumpy. Účinok je vidieť na prvý pohľad. Pre najlepšie výsledky je potrebné každodenné použitie po dobu aspoň 6 týždňov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Bathmate Hydro 7 Clear

  • Výrobca: Bathmate
  • Kód produktu: Hydro 7 Clear
  • Dostupnosť: Skladom
  • 109,99€
  • 69,90€