-50 % Lovely Lovers BeMine Destiny Pheromone Parfum Woman 2ml

Dámsky parfém pre zvýšenie príťažlivosti. Obsahuje koncentráciu až 20% vonných zložiek navrhnutých pre zaujatie (tzv. feromónov pre ženy).

Zloženie I-L-Molecules

Unikátne zloženie navrhnuté vo Francúzsku pre sériu parfémov BeMine. Výrobca využíva bohaté skúsenosti s parfémami rôznych druhov, aby dosiahol vôňu s čo najväčším dopadom. Parfém bol navrhnutý aby vhodne doplnil prirodzenú ženskú vôňu na vytvorenie jedinečného celku.

Vôňa BeMine Destiny je kombináciou kvetinových tónov prepletaných s vôňou štavnatého ovocia a jemným medovým podtónom.

Koncentrácia 20% a kvalita použitých ingrediencií vám umožnia vytvoriť okolo seba auru ženskosti energie.

Parfémy BeMine obdržali viacero ocenení vo Francúzsku (Laur Consument, Golden Seven).

BeMine Destiny je klasifikovaný ako parfém (nie toaletná voda) vďaka koncentrácii vonných zložiek a hodinám stability vône. Kde lacnejšie produkty strácajú na sile, Destiny dosahuje svoj vrchol.

Ako najlepšie využiť parfém Destiny?

Koncentrácia 20% znamená, že stačí aplikovať pár strieknutí, najlepšie v okolí krku, na zápästie alebo v okolí lakťov. Pre najvyššiu účinnosť odporúčame aplikovať na čerstvo umytú, suchú pokožku. Testy ukázali, že trvanie účinku parfému je aspoň 8 hodín od aplikácie.

Skladovanie

Neodporúčame skladovať parfém v kúpeľni (kvôli častým zmenám teploty a vlhkosti v miestnosti). Najlepšie miesto je zavretá skrinka, napríklad v šatníku.

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

Lovely Lovers BeMine Destiny Pheromone Parfum Woman 2ml

  • Výrobca: Lovely Lovers
  • Kód produktu: BeMine Destiny Pheromone Parfum Woman 2ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 10,90€
  • 5,49€