Novinka -39 % Lovely Lovers BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 15ml

Dámsky parfém pre zvýšenie príťažlivosti. Obsahuje koncentráciu až 35% vonných zložiek navrhnutých pre zaujatie (tzv. feromónov pre ženy).

Zloženie I-L-Molecules

Unikátne zloženie navrhnuté vo Francúzsku pre sériu parfémov BeMine. Výrobca využíva bohaté skúsenosti s parfémami rôznych druhov, aby dosiahol vôňu s čo najväčším dopadom. Parfém bol navrhnutý aby vhodne doplnil prirodzenú ženskú vôňu na vytvorenie jedinečného celku.

Vôňa BeMine Enigma je kombináciou jemných kvetinových tónov prepletaných vôňou šťavnatého ovocia s jemným dotykom dreva a zelene.

Najvyššia koncentrácia 35% a kvalita použitých ingrediencií vám umožnia vytvoriť okolo seba auru ženskosti a energie.

Parfémy BeMine obdržali viacero ocenení vo Francúzsku a populárny časopis Men's Health nominoval BeMine Destiny ako produkt roka 2020!

BeMine Enigma je klasifikovaný ako parfém (nie toaletná voda) vďaka maximálnej koncentrácii vonných zložiek a hodinám stability vône. Kde lacnejšie produkty strácajú na sile, Enigma dosahuje svoj vrchol.

Ako najlepšie využiť parfém Enigma?

15ml balenie je nielen praktické, ale vďaka vysokej koncentrácii vydrží dlho. Koncentrácia 35% znamená, že stačí aplikovať 1-2 strieknutia, najlepšie v okolí krku, na zápästie alebo v okolí lakťov. Pre najvyššiu účinnosť odporúčame aplikovať na čerstvo umytú, suchú pokožku. Testy ukázali, že trvanie účinku parfému je aspoň 12 hodín od aplikácie.

Skladovanie

Neodporúčame skladovať parfém v kúpeľni (kvôli častým zmenám teploty a vlhkosti v miestnosti). Najlepšie miesto je zavretá skrinka, napríklad v šatníku.

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

Lovely Lovers BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 15ml

  • Výrobca: Lovely Lovers
  • Kód produktu: BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 15ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 39,00€
  • 23,90€