Novinka -50 % Lovely Lovers BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 2ml

Dámsky parfém pre zvýšenie príťažlivosti. Obsahuje koncentráciu až 35% vonných zložiek navrhnutých pre zaujatie (tzv. feromónov pre ženy).

Zloženie I-L-Molecules

Unikátne zloženie navrhnuté vo Francúzsku pre sériu parfémov BeMine. Výrobca využíva bohaté skúsenosti s parfémami rôznych druhov, aby dosiahol vôňu s čo najväčším dopadom. Parfém bol navrhnutý aby vhodne doplnil prirodzenú ženskú vôňu na vytvorenie jedinečného celku.

Vôňa BeMine Enigma je kombináciou jemných kvetinových tónov prepletaných vôňou šťavnatého ovocia s jemným dotykom dreva a zelene.

Najvyššia koncentrácia 35% a kvalita použitých ingrediencií vám umožnia vytvoriť okolo seba auru ženskosti a energie.

Parfémy BeMine obdržali viacero ocenení vo Francúzsku a populárny časopis Men's Health nominoval BeMine Destiny ako produkt roka 2020!

BeMine Enigma je klasifikovaný ako parfém (nie toaletná voda) vďaka maximálnej koncentrácii vonných zložiek a hodinám stability vône. Kde lacnejšie produkty strácajú na sile, Enigma dosahuje svoj vrchol.

Ako najlepšie využiť parfém Enigma?

Koncentrácia 35% znamená, že stačí aplikovať 1-2 strieknutia, najlepšie v okolí krku, na zápästie alebo v okolí lakťov. Pre najvyššiu účinnosť odporúčame aplikovať na čerstvo umytú, suchú pokožku. Testy ukázali, že trvanie účinku parfému je aspoň 12 hodín od aplikácie.

Skladovanie

Neodporúčame skladovať parfém v kúpeľni (kvôli častým zmenám teploty a vlhkosti v miestnosti). Najlepšie miesto je zavretá skrinka, napríklad v šatníku.

Napísať recenziu

Poznámka: Recenzie sú anonymné, preto neslúžia pre otázky a reklamácie. Ak máte otázku alebo problém s produktom, budeme radi, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky.
               

Overovacie pole

Lovely Lovers BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 2ml

  • Výrobca: Lovely Lovers
  • Kód produktu: BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 2ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 10,90€
  • 5,49€